Seznamte se v sekvojovém háji

Přijdete sami, ale odcházet můžete ve dvou. Náš sekvojový háj je totiž kouzelný a seznamovací večery tu mají neopakovatelnou atmosféru.

Jak akce probíhá? Říkáme tomu speed dating, rychlé rande nebo prostě seznamka. Během jednoho organizovaného večera se u nás seznámíte až se 7 protějšky. Dobře se pobavíte a kdo ví, třeba při západu slunce přeskočí jiskra.

Jisté je, že na tento zážitek nezapomenete.

Přijďte na seznamovací večer v romantickém lese nedaleko Brna!


5 až 7

Za jeden večer u nás poznáte až 7 protějšků.

5 minut

Na každé seznámení máte 5 společných minut.

až 80 %

Šance najít si partnera na seznamovacím večeru je vysoká!

3 km od Brna

Je to kousek – sekvojový háj se nachází v Jehnicích u Brna.

Vyberte si termín

středa 5. června 2024, 18.00

  • Ženy 25 až 39 let
  • Muži 25 až 39 let
  • Cena: 490 Kč

sobota 8. června 2024, 18.00

  • Ženy 25 až 39 let
  • Muži 25 až 39 let
  • Cena: 490 Kč

Jak seznamovací večer vypadá?

Super akce, byla jsem dvakrát a vypadá to, že napodruhé to vyšlo. :-)

Kristýna M. (26)

Perfektní místo pro seznámení. Večer byl neformální, pohodoví lidi, vtipný hostitel. Nemám co vytknout.

Michal B. (36)

Pár seznamek už jsem navštívila, ale na rande v lese vzpomínám nejraději. Přijďte, třeba se příště potkáme.

Markéta S. (32)

Napište nám

Chcete se nás zeptat na cokoli ohledně speed datingu? Napište nám, co máte na srdci.

Často kladené dotazy

1. Bude mi stačit 5 minut na jedno 'rande'?

Většinou to trvá jen pár chvil, abyste zjistili, jestli je vám protějšek sympatický nebo ne. Pět minut je tedy dostatečná doba na první dojem. Na druhou stranu, pokud si navzájem nepadnete do oka, pět minut lze v pohodě přežít. :-)

2. S kolika lidmi se během večera potkám?

U ohniště máme prostor pro 7 párů. Minimální počet lidí, aby se akce konala, je 5 párů.

3. Můžu na akci přijít bez přihlášení?

Bohužel ne. Důvod je jednoduchý – potřebujeme zajistit nejlépe stejný počet mužů a žen. Proto je nezbytné, aby se všichni účastníci předem zaregistrovali.

4. Co když nebudu moci najít cestu do sekvojového lesoparku?

Abyste se neztratili, vytvořili jsem mapu s pokyny, jak se k nám dostat zde: https://www.mamutistromy.cz/kontakt/

Pokud i přesto nás nebudete moci najít, nevadí, zavolejte na číslo 777 291 708 a my vás navedeme správným směrem. Pokud jste u nás ještě nebyli, doporučujeme mít nějakou časovou rezervu, abyste náhodou nepřišli pozdě. 

5. Jak dlouho seznamovací večer v sekvojovém lesoparku trvá?

Hlavní seznamovací část trvá přibližně 1 hodinu. V případě zájmu můžete přijít až o 30 minut dříve a projít se po sekvojovém lesoparku. Po seznamovací části pak máte možnost zůstat a posedět u ohně s ostatními. Záleží jen na vás.

6. Co je v ceně?

V ceně rezervace je zahrnutý jeden uvítací nápoj. Máte na výběr mezi vínem, pivem i nealkoholickými nápoji. Během celého večera bude plápolat oheň, který kromě navození romantické atmosféry bude mít i praktické využití.

Po skončení seznamovací části můžete zůstat a opéct si něco dobrého. Máme k dispozici rošt i vidlice na opékaní buřtů.

Upozornění: Vstupné zahrnuje welcome drink a malé občerstvení, nikoliv jídlo.

7. Dostanu peníze zpět v případě zrušení akce?

Pokud budeme muset seznamovací večer zrušit (např. z důvodu nedostatečného počtu účastníků), bude jen na vás, jestli si necháte peníze vrátit, nebo se zúčastníte jiného seznamovacího večera v sekvojovém lese.

8. Jak se vyhodnocuje seznámení?

Během seznamovacího večera se nevyměňují žádné osobní údaje. Po skončení události obdržíte formulář, do kterého můžete označit osoby, s nimiž byste rádi navázali kontakt. Výměna kontaktů zahrnuje pouze e-mailové adresy.

Výměna adres probíhá pouze v případě vzájemné sympatie mezi oběma stranami, tedy jak u mužů, tak u žen. Výsledky vyhodnotíme co nejrychleji a e-mailem zašleme do 24 hodin po skončení večera.

9. Co když nebudu mít s nikým shodu sympatií?

To nevadí! Užijete si večer a poznáte nové lidi, kteří sice nemusí být ideální na vztah, ale třeba společně podniknete jiné aktivity, jako je sport nebo kultura.

Chceme se k vám zachovat férově, takže pokud nenajdete nikoho, kdo by vás opravdu zaujal (tj. nebudete mít s nikým společnou sympatii), máte možnost požádat o účast na příští seznamovací akci zdarma.

10. Proč si vybrat zrovna nás a na co se můžete těšit?

Můžete se seznámit na opravdu unikátním místě, které nemá v České republice obdoby. Budete obklopeni lesem, kde roste nejen nová generace bříz, habrů a dubů, ale také jedno z největších společenství budoucích stromových titánů v Evropě – sekvojovců obrovských a sekvojí vždyzelených.

Oproti běžné kavárně, kde se podobné akce konají, budete mít s ostatními účastníky již od začátku něco společného, a to blízký vztah k přírodě. Kdo přijde dříve před začátkem akce, může se pokochat a nasát příjemnou atmosféru lesa. Čeká vás romantický večer strávený na čerstvém vzduchu u teplého plamene ohně v přítomnosti fajn lidí, kteří mají touhu se seznámit.